9 rad na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Oto kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania udowodniły, iż kontakt cielesny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też daje takie efekty.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy pojawi się tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, potencja
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii efektywnie wzmaga transport krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila emitowanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego należałoby włączyć do jadłospisu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie dowiodło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra

Comments are closed.