Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, iż faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu tania kamagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować zauważalną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest zazwyczaj zmęczony. Musi wypocząć. Tym samym bardzo istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest erekcja zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest wielce istotny.

Comments are closed.