Moda powszechna

Bardzo wiele kobiet ma poważne kompleksy na punkcie własnej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma żadnego sensu się oszukiwać – nie tak znowu rzadko sytuacja jest taka, że w istocie Polki mają o kilka kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które mogą spowodować, iż można prezentować się szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez źle dopasowane ubrania wyglądają na sporo cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w tej kwestii panuje całkowita wolność. Do tego niech odcień naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra oraz bardziej rozbudowana klatka piersiowa, to warto nałożyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli są w ciąży. W tym celu trzeba nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z kobiet chce je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.

Comments are closed.