Xtrasize – pigułki na zwiększanie członka

Xtrasize to tabletki, jakie są sprawić, że penis zarobi na odległości i grubości. Wpływają na zasadzie poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego przygotowany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki są pojawić się po kilku dniach też powinna to istnieć szczęśliwsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 prostych do przyjęcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można zakupić wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można otrzymać po terapii

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w liczbom miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc ma dać, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że znaleźć na karcie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które wprowadzane są z lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, iż w sklep tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest wygodny?

Medykament ten został zbadany i uznany do obrotu na obszarze Unii Europejskiej. Posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dobrze – przeszukując internet w poszukiwaniu opinii o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane świadczące o pojawieniu się jednych większych skutków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki liczą w domowym składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi niezwykle dokładnie ograniczona.

tani Xtrasize

zytax tanio

Vigrax tanio

Comments are closed.