Untoxin – Czujesz się wiecznie znużony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budowy kapsułek. Efekt ten dedykowany jest do użytkowania w momentach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie potrafi żyć efektem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się więc na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji lekkiej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co miesza się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy dawać w trakcie albo po posiłku, popijając sporą sumą wody. 

Pierwsze rezultaty stosowania preparatu Untoxin można stwierdzić zaraz po siedmiu dniach z zaczęcia jego przyjmowania. 

Należy myśleć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na dowolny jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić pozostawiane w temperaturze domowej w styl niedostępny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed światłem i działaniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie może stanowić przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax

Follixin

Comments are closed.