TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny specyfik juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 poświęcony jest dla kobiet odchudzających się, które potrzebują pozbyć się nadmiernych kilogramów i utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz tworzy, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia same w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w rezultacie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno rozgrywać się tak, jak zalecił lekarz czy zgodnie z reklamami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w rytmie dnia to dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na jakiś składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy brać w momencie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w mieszkaniu niedostępnym dla niemowląt. Przed zażyciem należy zobaczyć datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do jedzenia w rytmie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być łączone jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix300

UltraSlim

Comments are closed.