Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, niezadowolenia i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jakimś z najdynamiczniejszych oraz powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia dobro i gromadzi dobrą energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz sokami z nadzwyczaj silnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału potrzebna istnieje również odpowiednia formuła, która stanowiła polecana obecnie w starożytności; to unikatowe zaklęcie ochronne, jakie jest chronić przed szkodliwą aurą z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie jedynie zabezpiecza przed nieszczęściem i oczyszcza, ale i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ogromną zasługę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz odprężenia umysłu, co we współczesnym świecie jest skrajnie trudne. Natomiast sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie należy tylko skupić się na punktu, który zależymy spełnić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta Duo

Knee Active Plus

Comments are closed.