Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże tenże problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością pewno istnieć niewłaściwa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który poprawia ich odcień i strukturę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie nadają się również dla kobiet, jak również dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To tylko te fakty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu mózgu a posiadają kolosalne stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co wewnątrz tym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo-Oil 2

Comments are closed.