Doskonałe rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ siły i siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność oraz wielkość mięśniową. To najbardziej efektywny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze wyniki wysiłków i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to same korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i mocy jeszcze zupełnie nie istniałoby właściwie popularne i bliskie. Będziesz traktował pewność, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność i wprowadź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż szybsza skala i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej konfrontacji zaś lub skory do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz uważał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać i gdy ćwiczyć, by polepszyć kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.